konferencja miedzynarodowa

Dla niektórych konsumentów, mechanizmy chmurze publicznej, które wprowadzają takie oszczędności i szeroką dostępność może także przynieść niepożądane luki w zabezpieczeniach. Mimo, że bezpieczeństwo tych usług jest zawsze poprawia fakt, że dane są przesyłane w sieciach publicznych i przechowywane na wspólnych serwerach fizycznych i / lub wirtualnych może dostarczyć przeszkód dla niektórych klientów korzystających z chmury publicznej do przetwarzania danych wrażliwych.http://odzywki-na-rzezbe.pl Zamiast tego mogliby zajrzeć do prywatnych usług typu cloud.

Private Cloud

Klienci Chmura którzy przeładunku, przetwarzania i przechowywania danych poufnych, że potrzeba zapewnienia pozostaje prywatne i bezpieczne, a kto chce wykorzystać część kosztów, dostępności i skalowalności korzyści, jakie cloud computing zwykle oferuje, można korzystać z prywatnych usług w chmurze jako alternatywa dla chmura publiczna.

Pojęcie chmury wewnętrznej trudniej określić niż chmury oraz żaden ścisłej definicji rzeczywiście istnieje. Najlepiej jest kategoryzowanie prywatnych chmur przez niektóre z cech, które świadczą i zagadnień, które dotyczą ich w stosunku do usług publicznych, takich jak bezpieczeństwo danych i kontroli właścicielskiej (serwerów itp), a nie mechanizmów, których używają. Będą oczywiście również wyświetlać funkcje ostrzegawcze cloud computing w ogóle – wirtualizacji, chwilowa skalowalności, ładowanie prepaid i zautomatyzowane alokacji zasobów na żądanie.

Całość prywatnej chmurze będą dostępne tylko przez jeden podmiot (w przeciwieństwie do wielu klientów korzystających z usług w chmurze publicznej) iw związku z tym niektóre przykłady również umożliwić organizacja użytkownik końcowy mieć kontrolę nad zarządzaniem siecią Chmura i jego zestawie up, dzięki czemu można je dostosować go do własnych potrzeb.

– autor artykułu