jakie kwiaty na spotkanie z dziewczyna

jakie kwiaty na spotkanie z dziewczyna

Dlaczego Kongres Dodano środków test do bankructwa

Ponieważ US Code Upadłość zmieniło się w 2005 roku, bankructwa nabrała nowej złożoności, że wiele z nich ma problemy ze zrozumieniem. Jedną z głównych zmian, jakie to trudne dla wielu ludzi, aby uchwycić to jest kryterium dochodowe. Kongres dodane środki przetestować prawa upadłościowego, gdy zmienił kod. Powodem było to, aby zatrzymać obraźliwy bankructwa. Kto wie, czy to naprawdę działa. Przed prawem zamiar w życie, było rekordowa liczba osób próbujących uzyskać ich upadłości zgłoszenia, zgodnie z terminem. W 2006 roku liczba odpadły znacząco i wydawało się działać. Następnie, nabrzmiałym rynku http://dolcar.auto.pl/wypozyczalnia-luksusowych-samochodow/ nieruchomości przetopione prawie całkowicie załamania gospodarki. Mając to idealne burzy został stworzony i bezrobocia wzrosła ponad 10% w skali kraju. Tyle jeśli chodzi o utrzymanie liczby osób bankructwa dół, co roku od kodu zmienił go konsekwentnie wzrosły aż do półtora miliona upadłości opiłki w samym 2010 roku.

Wracając do upadłości oznacza test, test może być bardzo mylące dla niewprawnego oka, został skrytykowany przez sędziów i prawników na terenie państw i wielu przypadkach upadłości. Chyba wydawało się, że to świetny pomysł na jego poczęcia.

Trzeba zrozumieć, że kryterium dochodowe jest tylko formuła finansowy, który stara się przewidzieć, czy można sobie pozwolić na spłatę części lub całości swoich długów. Jeśli należą do tej kategorii są w stanie zapłacić swoje długi kopii może zostać przesunięta do Rozdział 13 upadłości zamiast Rozdział 7 upadłości ci starali się złożyć. W skrócie, Kongres stworzył kryterium dochodowe, aby zdecydować, jaki rodzaj bankructwa jest odpowiedni dla dłużnika.

Gdy Kongres stworzył środki przetestować oni próbowali dokonać jednolitej metody, która stałaby dłużników, które miały środki, spłacić część lub całość swoich długów w rozdziale 13 planu płatności upadłości.
domy z bali drewnianych
– autor artykułu