jakie ich cechy utrudnialy spotkanie

To dlatego, że nie mogą być obecni wszędzie, aby monitorować pracę, ale z sieci i komunikacji, zawsze można pozostać w kontakcie z innych stron biznesowych same.

Podejścia ICT Indii

Fala reform post-1991 kryzysowego zostały gospodarcza danego bodźca do indyjskiej gospodarki, w szczególności w sektorze ICT. W ramach programu reform, rząd indyjski podjęła zdecydowane kroki w celu promowania technologii informacyjno-komunikacyjnych, w tym utworzenie w 1988 roku polityki rynku światowym, z naciskiem na rozwój oprogramowania przeznaczonego do wywozu; Reforma polityki telekomunikacyjnej; prywatyzacja krajowego długodystansowych i na rynkach telefonii komórkowej; i opracowanie bardziej kompleksowego podejścia do ICT. Mimo sukcesu w Indiach dowodzi coraz większą uwagę i inwestycji, to musi jeszcze doprowadzić do dystrybucji świadczeń socjalnych i ekonomicznych w całej szerszej podstawy społeczeństwa. Wyzwania-tym postrzegania niekorzystnego klimatu regulacyjnego, przeładowanym systemu sądowego, słaba infrastruktura i kosztownego dostępu i ograniczone zastosowanie ICT-pozostają. Pojawiające się zmiany w strategii rządowej, w kierunku usług opartych na wiedzy, stworzył klimat bardziej sprzyjającego rozwiązywaniu przedsiębiorczości, infrastruktury krajowej, edukację i wykorzystanie technologii informacyjno-komunikacyjnych w celu zaspokojenia potrzeb rozwojowych.

Zasady: Indie skupiają się na samodzielnej industrializacji w latach 1970 i 1980 został zastąpiony reform mających na celu umieszczenie Indii w gospodarce światowej: bezpośredni proces inwestycji zagranicznych została usprawniona, nowe sektory zostały otwarte dla bezpośrednich inwestycji zagranicznych i własności, a rząd został zwolniony z branży ICT z podatku dochodowego od osób prawnych przez okres pięciu lat. Reformy te przyczyniły Indie stają się coraz bardziej zintegrowana z gospodarką światową poprzez wzrost w eksporcie oprogramowania i usług programowych umiejętności intensywnych, takich jak call center.

– autor artykułu