jakie dokumenty na spotkanie wizowe

jakie dokumenty na spotkanie wizowe

To eksport oprogramowania i usług do prawie 95 krajach na całym świecie. Udział Ameryki Północnej (USA Kanada) eksportu oprogramowania Indii wynosi około 61 procent.

Indyjski pracy jest nie tylko tanie, ale za to technicznie kwalifikacjach do poziomu klasy światowej. Wynika to z indyjskim systemie oświaty, która zawiera w swoim programie nauczania przedmiotu praktyczną wiedzę z najnowszych technologii, które są opracowane w świecie wraz z biegłości w języku angielskim, który nadaje kompatybilność w indyjskich technik komunikowania się i pracować przez cały świat.http://adwokatsprawykarne.pl/prawnik-adwokat-gdansk/

Ponadto położenie geograficzne Indii służy ona tę zaletę, że dokładnie w połowie drogi dookoła świata z USA zachodnim wybrzeżu, co jest kolejnym powodem, dla którego Indie są ulubionym celem wielu znanych marek.

Ponadto, obecność dużej liczby Hindusów, zwłaszcza inżynierów w USA dał Indiom łatwego wejścia na rynek oprogramowania amerykańskiej.

Co dodaje bardziej do dominacji w Indiach w sektorze technologii informacyjnych jest polityka rządu, jak uchwalenia ustaw cybernetycznych w celu ochrony i zabezpieczenia interesów producentów oprogramowania w Indiach.

Konfiguracja z Software Technology Parks Indii (STPI) przez Ministerstwo Technologii Informacyjnych, rząd Indii i Międzynarodowego Parku Technologicznego w ramach wspólnego projektu przez rząd państwa, grupy TATA i Singapurze Konsorcjum wspieranie i ułatwianie oprogramowania eksport jest kolejnym ważnym krokiem w kierunku wzrostu Indian Information Technology Sector.

Podobnie park przemysłowy, znany jako Electronic City, został utworzony w 1991 roku trwa ponad sto Electronic Industries w tym Motorola, Infosys, Siemens, ITI i Wipro, na obszarze około 330 akrów.

Promocja Export Industrial Park, wybudowany w pobliżu Międzynarodowego Parku Technologicznego, daje wyłączne 288 akrów powierzchni dla zorientowanych na eksport firmy.

– autor artykułu