jakie buty na spotkanie biznesowe

Jest on zbudowany na chmurze platformy oprogramowania, która pozwala użytkownikom na instalowanie aplikacji w swoim życiu, które czynią świat bardziej reaktywne i bardziej przyjemna. Więcej emocjonująco, SmartThings buduje otwartą platformę i jest wyraźnie obejmując społeczności programistów, torując drogę do bardziej otwartego i zróżnicowanego środowiska, idealny dla nieograniczonej kreatywności. Aplikacje w obudowie rozwój takich obszarów jak: wygoda, Family, zabawa Społeczny, Zielone Życie, zdrowie i fitness, oraz bezpieczeństwo.

Kolejny obiecujący projekt, zbudowany aby zachęcić otwartych systemów cyfrowych, jest Xively Cloud Services™ (Dawniej Cosm i przed tym Pachube). To chwali się ‚pierwszy na świecie Chmura publiczna dla Internetu przedmiotów „i dąży do stworzenia wspólnej podstawy, przez który każde urządzenie podłączone do Internetu faktycznie mogła komunikować się z innym urządzeniem.

Jak Cosm przed nim, Xively zaproponuje drogę do różnych urządzeń do łączenia się ze sobą, choć teraz z warunkami handlowymi usług dla użytkowników komercyjnych i łatwo dostępnych usług dla projektów w rozwoju. Istnienie platformach takich jak Xively wydaje się być kluczowa dla budowania prawdziwej Internetem przedmiotów zamiast tego, co my mamy teraz.

Internet lub intranet?

Do tej pory, mimo wszystkich ekscytujących wydarzeń, Internet przedmiotów jest jeszcze w powijakach, z większością urządzeń łączących się z Internetem, ale nadal nie może komunikować się ze sobą, tworząc de facto mnóstwo intranetów rzeczy, a nie jeden, zunifikowany internetowych od rzeczy. Co jest potrzebne teraz dla tej technologii, aby naprawdę zdjąć to wspólna platforma, na której niepowiązanych urządzenia może połączyć, najlepiej open source jeden zmaksymalizować potencjał dla przyszłych innowacji i zaangażowaniu programistów.Urządzenia oferowane są również dzisiaj nadal bardzo drogie, a ich zakres komunikacji między urządzeniami jest nadal dość ograniczona.

W przyszłości rozwój rynku Iot nieuchronnie przyniesie bardziej kompatybilne i niedrogie produkty konsumenckie, które będą dostępne dla większej liczby osób. Ale dla wszystkich, że mówi się o korzyściach płynących z Internetu przedmiotów, nie wydaje się, że nikt nie podnosząc żadnych realnych problemów, takich jak: co, jeśli maszyny, zdolne do komunikowania się i odnoszą się do siebie, będzie nam już potrzebne i uciec, lub indziej, zjednoczyć się i obrócić się przeciwko nam? Tam musi być film sci fi o tym scenariuszu gdzieś. Tak czy inaczej, epickie razy przed sobą.

euroimpex.pl
– autor artykułu