dlaczego kapitalizm zawsze zwycieza

Główne obszary wydatków publicznych obejmują: usługi finansowe, podatki, cła, telekomunikacji, edukacji, obrony i infrastruktury publicznej. W wyniku wzrostu wykorzystania ICT w Indiach, sama branża ICT wzrosła również jego krajowej działalności gospodarczej, na przykład, wiele firm ICT opracowali pakiety Prowadzenie księgowości i słowo w językach indyjskich. Potencjalny wpływ tego wzrostu na krajowej gospodarki jest znacznie szerszy niż w tworzeniu oprogramowania wyłącznie na eksport.

Human Pojemność: Pomimo stosunkowo niskich cenach alfabetyzacji wśród ogółu populacji, Indie ma kilka zasadniczych zalet w kapitał ludzki: duża anglojęzycznych edukacyjnych ludności i światowej klasy badań i zarządzania instytucjami, bezpośrednim wynikiem inwestycji w samodzielności w dziedzinie nauki i technologii. Oprócz ustanowienia indyjskich Institutes of Technology w różnych miastach na całym Indii, aby stworzyć dużą pulę umiejętności technicznych, rząd prowadzi politykę komputerowy wspierający RD w komputerach osobistych. Sektor szkolenia IT rośnie w szybkim tempie: łączne przychody szkoleniowe w 1998 roku oszacowano na US $ 225 milionów dolarów, o 30 procent w górę w stosunku do poprzedniego roku. Jednak jednym z największych wyzwań dla indyjskiego przemysłu oprogramowania pozostaje trudności w przyciąganiu i utrzymaniu utalentowanych specjalistów.

Content and Applications: Indie mają dużą populację z wielkiej różnorodności językowej. Tworzenie i utrzymywanie lokalnie odpowiednich treści dla kraju z 418 języków jest wyzwaniem. Niemniej jednak, zawartość lokalnego języka powoli czyni ICT bardziej istotne i dostępne dla szerszego przekroju społeczeństwa. Na przykład w Indiach Centrum Rozwoju Advanced Computing niedawno uruchomiła program o nazwie iLEAP-ISP, aby utworzyć darmowe wielojęzyczny edytor tekstu mają być udostępnione dla wszystkich abonentów internetowych.

– autor artykułu