dlaczego kapitalizm jest dobry

dlaczego kapitalizm jest dobry

Jak zaoszczędzić pieniądze – 7 sposobów Pinch groszy w tej gospodarce

W czasie, gdy oszczędność pieniędzy może wydawać się niemożliwe, istnieje siedem inteligentnych, doświadczonych kroki można podjąć, aby przyciąć grosze dla swoich oszczędności bez poczucia krzywdy na koncie kontroli. Kroki jeden i dwa obejmować bezpośrednie sposoby ustawiania pieniądze przeznaczone na oszczędności. Kroki trzy po siedmiu zapewnić środki do produkcji, które stało przez cięcie kosztów w domu, w podróży, a gdzieś na mieście.

1) Skonfiguruj wpłaty auto do konta oszczędnościowego. To nie musi być duży fragment. Wszędzie od 1 do 10 procent będzie różnicy. A co gwarantuje automatyczne będziesz po drodze. Niektórzy pracodawcy oferują możliwość posiadania wypłata rozłamu i osadza się na dwa oddzielne rachunki, w tym przypadku sprawdzanie i oszczędności. W przeciwnym razie można skonfigurować za pośrednictwem swojego banku automatyczny przelew, który porusza się pieniądze z kontroli do swoich oszczędności w określonym dniu każdego miesiąca.

2) W przypadku robienia zakupów karta debetowa, zaokrąglić w górę do najbliższej dolara. Na przykład, jeśli umieścisz $ 9,25 na karcie debetowej, zaokrąglić je do $ 10 Gdy nagranie go w rejestrze. W ciągu miesiąca, z transakcji, począwszy od artykułów spożywczych, na gaz, na kawę, do jedzenia na zewnątrz, trzeba mieć dość kawałek zmiany zaoszczędzone.

3) kupony klipu. To old-school z jakiegoś powodu – obcinania kuponów jest wypróbowanych i prawdziwe metody oszczędzania pieniędzy, zwłaszcza jeśli zakupy w sklepach spożywczych, które je podwójnie. Oczywiście kluczem korzysta kupony tylko kupić przedmioty, które naprawdę potrzebują. W przeciwnym razie skończy się wydawać więcej niż można zapisać.

4) Kanał żadnych przymusów na zakupy do sprzedaży garażu, sklepach oszczędności i pchlich targów.

– autor artykułu