konferencja dla nauczycieli

konferencja dla nauczycieli

Bank of America – 3%

Chase – 3%

Citibank – 3%

HSBC – 3%

Wells Fargo – 3%

Discover Card – 2%; przyjęte w Chinach, na Karaibach, w Ameryce Środkowej, Meksyku i niektórych częściach Europy

Pentagon Federal Credit Union – waha się, z co najmniej jednego produktu wolnego od opłat

Ponieważ Capital One działa oddziałów bankowych zarówno w USA, jak iw Europie, wybrała nie pobiera żadnych opłat za transakcje zagraniczne. Ponadto, można dokonać płatności w tym samym dniu do bezpiecznej witryny internetowej jest Capital One z dowolnego wcześniej zarejestrowanego konta czekowego. W ten sposób uratowałem setki dolarów w opłatach na mojej ostatniej podróży, spędzając kilka minut w hotelowym centrum biznesowym dokonać szybkiego płatność wyczyszczone równowagę. Pentagon Federal Credit Union oferuje również garść kart kredytowych bez opłat transakcyjnych, szczególnie atrakcyjnych dla członków wojskowych pełniących służbę za granicą.

Oglądaj z rejestru Niespodziewane opłaty za karty kredytowe Chociaż za granicą, może napotkać sprzedawców chcących pobierać opłaty w walucie. Te point-of-zakup konwersje prawie zawsze używać zawyżone stawki, które można uruchomić 10% lub wyższym stawkom rynkowym wystawcy kart kredytowych. Ponadto, zakupy te nadal wyzwalać zagranicznych opłaty transakcyjne, ponieważ sprzedaż odbywa się poza Stanami Zjednoczonymi

Nie zawsze muszą opuścić kraj, aby uruchomić w zagranicznych opłat transakcyjnych. Niektórzy emitenci kart kredytowych traktują każdą transakcję wykonaną poza 50 stanach USA jako „obce”, co oznacza, że ??może dostać obciążony opłatą za granicą zakupu online lub transakcji osobiście w Republice Dominikany. To jest zawsze dobry pomysł, aby skontaktować się z zagranicznym firm e-commerce, czy transakcja zostanie przetworzona w kraju.

Osoby często podróżujące można jeszcze znaleźć dobre wartości wśród ofert kart kredytowych, nawet jeśli pobierają zagranicznych emitentów opłaty transakcyjne.Na przykład, American Express oferuje obecnie liczne programy nagrody, które mogą skorzystać Globetrotters, zapewniając jednocześnie szybkie i wygodne ochrony przed oszustwami i wymiany kart usług. Karty powinowactwa linii lotniczych mogą zarobić powrotem swoje roczne opłaty i opłat za usługi z bezpłatnych uaktualnień, bonów turystycznych i hotelowych nocy. Niezależnie od karty kredytowej wybrać dla swojej kolejnej podróży za granicą, należy pamiętać, aby powiadomić swój bank wydający swojej zbliżającej się trasy, więc nie pomyłkowo umieścić blok oszustwa na koncie.

tanie ubezpieczenia oc samochodu
– autor artykułu