jakie wino na spotkanie biznesowe

Prawie wszyscy z około 50 petabajtów (a petabajtów jest 1024 terabajtów) danych dostępnych w Internecie po raz pierwszy zostały przechwycone i stworzone przez człowieka beings- wpisując, naciśnięcie przycisku nagrywania, robienia zdjęć cyfrowych lub skanując kod kreskowy …

„Problemem jest to, ludzie mają ograniczony czas, uwagę i dokładność-wszystko, co oznacza, że ??nie są bardzo dobre na przechwytywanie danych o rzeczy w realnym świecie … Gdybyśmy mieli komputery, wiedział wszystko nie było wiedzieć o rzeczy wykorzystujących dane są gromadzone bez żadnej pomocy od nas, bylibyśmy w stanie śledzić i policzyć wszystko i znacznie ograniczyć odpady, straty i koszty. Chcemy wiedzieć, kiedy rzeczy potrzebowały wymiany, naprawy lub przypominając, i czy były one świeże lub obok siebie wszystko. „

„Uruchom swój świat na smartphone ‚

Mimo to nadal brzmi jak futurystycznym fantazji, Internet przedmiotów już się dzieje, z wielu technologii w bardzo zaawansowanym stadium rozwoju. Potencjał tej technologii zainspirował twórców do produkcji rozwiązań dostosowanych zarówno do konsumenta i rynku B2B.

Walka o serca i umysły konsumentów jest wokół automatyki domowej, z takimi firmami jak SmartThings, Nest Labs i Ninja Blocks czele. Innym ważnym obszarem konsumenta skierowana jest ilościowo samo, co odgrywa dużą rolę w rozwijaniu świadomości konsumentów w zakresie potencjału Internetu przedmiotów.

Za konsumenta, B2B pionowe aplikacje z Internetu przedmiotów posiadają znaczną obietnicy w wielu dziedzinach, takich jak transport, produkcja, zdrowia i handlu detalicznym.

Projekty w zakresie rozwoju

SmartThings zaczął jako projekt Kickstarter i przekształciła się slick firmy oferującej szeroką gamę produktów, w tym ładne fizycznych gadżetów dla automatyki domowej, jak i aplikacji, aby je kontrolować.
www.jak-wybielic-zeby.com.pl
– autor artykułu