jakie uczucia wywolalo to spotkanie

To dlatego, że miasto oferuje dobrą infrastrukturę, o dużej powierzchni i infrastruktury telekomunikacyjnej. To może być oceniana na podstawie wysokich statystykach wzrostu w Indiach i zmieniających się perspektyw spółek wobec Indii.

To właśnie z powodu tego wzrostu wiele popularnych marek, które jeszcze nie budują się tam sztywnych biur w kraju powodują, że szybko się mieć miejsce w Indiach też. Na przykład, Sun Microsystems, globalnym głównym IT, ogłosiła w Bangalore podwoić obecną zatrudnia firmy Sun India Inżynierii Center (IEC) z obecnych 1000 do 2000 w ciągu najbliższych dwóch lat. IEC, która jest największym ośrodkiem RD za Słońcem poza USA, będzie również koncentrować się na rozwoju produktów w Indiach, aby zaspokoić potrzeby rynku indyjskiego, który będzie przykładowym globalnie.

Ten szybkiego wzrostu branży IT jest niewątpliwie dzięki staraniom rządu indyjskiego i innych wydarzeń, które odbyły się w innych częściach świata.

W kraju odnotowano czasach, gdy po IBM shutted swój sklep w Indiach w 1950 roku, gdy systemy komputerowe, które zostały przywiezione do kraju były wszystkim z Rosji. Zachodnia komputer nie może być importowane z powodu amerykańskiego embarga na eksport sprzętu wysokiej technologii do Indii, co uznano za sojusznikiem Związku Radzieckiego.

Powoli, z czasem kraj może rozwijać swój pierwszy potężny komputer równoległy w 1991 roku znany jako CDAC, łącząc ze sobą ciąg słabszych komputerach.

Wraz z upływem czasu i ciągłego wzrostu na całym świecie, kraj w dalszym ciągu zmaga się i wpadł za światowego lidera w sektorze technologii informacyjnych.

Przemysł wzrosło do US $ 5,7 mld USD (w tym ponad 4 miliardów dolarów wartości eksportu oprogramowania) w latach 1999-2000, przy czym roczna stopa wzrostu nie przesuwając poniżej 50 procent od 1991 roku.

– autor artykułu