jakie ciastka na spotkanie biznesowe

jakie ciastka na spotkanie biznesowe

Indie – Przyszłość Magazyn Świata

Abstrakcyjny

Indie mają drugie miejsce na świecie i jednym z najszybciej rozwijających się gospodarek na świecie. Indie mają obiecującą przyszłość, zważywszy na bezprecedensowy wzrost gospodarki i jej siły przebicia w kwestiach globalnych. Indie są obecnie jazda na fali gigantyczny boom napędzany komputerowego nowej gospodarki. Wiele rozwiniętych krajach świata poszukują ogromną pulę anglojęzycznych utalentowanych specjalistów oprogramowania w Indiach. Jak świat przekształca w kierunku społeczeństwa opartego na wiedzy, Indie zbyt porusza się proporcjonalnie konkurować ze światem. Wraz ze wzrostem użytkowników internetu oraz rozwój technologii informacyjnych i komunikacyjnych w Indiach chwalił rozwój w kierunku e-commerce w globalnym społeczeństwie gospodarczego. W branży IT India jest dynamicznie rozwijającym się jako super mocy. W ostatnich latach Indie poczyniły szybkie kroki w branży IT, szczególnie w usługach oprogramowania i usług IT włączona. W artykule analizuje obraz branży IT w bardzo niedalekiej przyszłości w Indiach Udział Indii w świecie Information Technology Sector.

jakie ciastka na spotkanie biznesowe

Wprowadzenie

Od 1950 roku IBM miał monopol komputerów w Indiach. Wydanie serii 360, w 1960 roku był głównym workhouse dużych organizacjach. Nawet utrzymuje łańcuch programistów, którzy mogli zanotować oprogramowania dla swoich maszyn. Jednak w 1978 roku, kiedy George Fernandes, ministerstwo przemysłu w tym czasie dowodził IBM do podjęcia lokalnych udziałowców w spółce zależnej, firma ściśle odmówił i wrócił po likwidacji jego wszystkie operacje w Indiach. Jego ex-pracowników następnie skonfigurować Computer Maintenance Corporation, z głównym celem utrzymania komputerów IBM.

W okresie 1995-2000, indyjski przemysł IT notuje C.A.G.R. (Mieszanki Annual Growth Rate) ponad 42,4 procent, który jest prawie dwukrotnie wyższa dynamika IT branż w wielu krajach rozwiniętych.

– autor artykułu